www.publicznycod.pun.pl NAJGORSZY serwer CoD w CS 1.6

NAJGORSZY serwer CoD w cs 1.6

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-08-30 23:31:16

brusli

Szeregowy

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 2
Punktów :   

ADMIN YEBAKA = "0" BAN CHYBA ZA TO ZE UMIEM GRAC

ADMIN YEBAKA 30 sierpnia 2010r o godz. 23.20 zbanowal mnie bez przyczyny. Wedlug mnie prawdopodobna przyczyna zbanowania byla taka, ze zaraz jak go pojechalem headshotem na mapie de_nuke, otrzymalem bana dla mnie okazal sie zerem bo nawet mnie nie sprawdzil, a juz zbanowal.

Zwracam sie teraz z prosba do innych adminow (Evo, Kopciu, Przemas, do was szczegolnie) o odbanowanie mnie i wytlumaczenie temu niewyzytemu Yebace zeby nauczyl sie grac i rzadzic na serwerze jako admin a nie gosciu, ktory ma cieczke czy cos w tym rodzaju, bo mu nie idzie to musi lepszych od siebie zbanowac. Jezeli takie frajerstwo bedzie sie szerzylo to daleko nie zajedziecie z Yebaka

Moze troche mnie ponioslo ale Yebaka powinien stracic adma wedlug mnie bo nie potrafi rzadzic, takie jest moje zdanie. Emocje go nosza a nie zdrowy rozsadek.


Prosze o wyrozumialosc


Pozdrawiam

Brus Li



Uwierz Człowieku Czysto Grać Się Opłaca, Bo Ile Dasz Od Siebie, Tyle Do Ciebie Wraca.

[size=16][/size]

Offline

 

#2 2010-08-31 14:04:01

 Przemas

Starszy szeregowy

12328528
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 24
Punktów :   

Re: ADMIN YEBAKA = "0" BAN CHYBA ZA TO ZE UMIEM GRAC

Czysty unban ( dzisiaj cie odbanowalem )
PS: nowe forum: www.gamerzy.pun.pl


Nick w CS: |ziomki|<P.r.Z.e.M.a.S>
Profil na YouTube:PrzemasYT
Jeśli pomogłem kliknij + który znajduje się pod moim avatarem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.awft1.pun.pl www.duelmastersteam.pun.pl www.aplikanciopole.pun.pl www.czikitamenager2008.pun.pl www.kwadratowadolina.pun.pl